Maaltijden, drinkwater, gas en beddengoed voor dakloze families

19 mei 2021

Kinderen opgevangen in UNRWA school in Gaza // 19-05-2021 // Stichting Israa

Gisteren, op dinsdag 18 mei, bezochten onze vrijwilligers een UNRWA school die dakloze families opvangt. Omdat deze scholen aangesloten zijn bij de Verenigde Naties voelen vluchtelingen zich hier veilig. We leverden drinkwater en maaltijden voor alle mensen die door de school opgevangen worden.

Ook bezochten we 150 dakloze families die sinds het verlies van hun woning bij vrienden of familie verblijven. Zij worden bij ons aangemeld via ons kantoor in Gaza of via een van onze partnerorganisaties. We leverden hen voedselpakketten, matrassen, kussens, dekens en gas.

Bereiding van warme maaltijden voor dakloze families // 19-05-2021 // Nieuws // Stichting Israa

Kinderen met warme maaltijden en water // 19-05-2021 // Nieuws // Stichting Israa

Bereiding van warme maaltijden voor dakloze families // 19-05-2021 // Nieuws // Stichting Israa

Vrijwilligers

De omstandigheden voor onze vrijwilligers in Gaza zijn verre van ideaal. Zij moeten zich bewegen langs kapotgebombardeerde wegen en werken in gevaarlijke omstandigheden. Toch zetten zij zich met man en macht in uit liefde voor hun medemens.

Drinkwater // 19-05-2021 // Nieuws // Stichting Israa

Bereiding van warme maaltijden voor dakloze families // 19-05-2021 // Nieuws // Stichting Israa

Voorbereiding maaltijden // 19-05-2021 // Nieuws // Stichting Israa

Inkoop van hulpmiddelen

De inkoop van onze hulpmiddelen lukt gelukkig nog steeds via de groothandel. Veel kleinere bedrijven zijn gesloten op dit moment. UNRWA zet zich in om via Egypte tijdelijke distributiekanalen te openen voor de voorzieningen van de 2 miljoen inwoners van de Gazastrook.

Beddengoed, gas, drinkwater en voedselpakketten // 19-05-2021 // Nieuws // Stichting Israa

Beddengoed, gas, drinkwater en voedselpakketten // 19-05-2021 // Nieuws // Stichting Israa

Beddengoed, gas, drinkwater en voedselpakketten // 19-05-2021 // Nieuws // Stichting Israa

Wilt u bijdragen aan SOS Gaza?

Wilt u ons helpen om het groeiende aantal slachtoffers bij te staan met noodvoorzieningen tijdens deze zware tijd? Doneer dan uw bijdrage via onze noodhulp pagina. Alvast hartelijk dank voor uw hulp!